Art Grafts

'ILLEGAL TENDER'

Art Grafts - 'ILLEGAL TENDER'Art Grafts - 'ILLEGAL TENDER'Art Grafts - 'ILLEGAL TENDER'Art Grafts - 'ILLEGAL TENDER'Art Grafts - 'ILLEGAL TENDER'Art Grafts - 'ILLEGAL TENDER'Art Grafts - 'ILLEGAL TENDER'Art Grafts - 'ILLEGAL TENDER'Art Grafts - 'ILLEGAL TENDER'

● De koningin is dood! Het land is failliet! Lang leve de Fed! ● Een hedendaagse kunstvertolking van een ongeoorloofde transatlantische liefdesaffaire ● 'ILLEGAL TENDER' biedt een voorproefje van het dystopische ontwerp van The New World Order. Je bezit niets (zelfs niet je eigen erfgoed en identiteit) en je zult gelukkig zijn! ● Archival pigmentinkten op Hahnemühle Photo Rag zuurvrij katoen kunstenaarspapier (310 gsm) ● Papierformaat - 20 "x 10" (51 x 25 cm) ● Afbeeldingsgrootte - 46 x 19 cm 18 "x 7½" ● Editie - #2/25 ● Afbeeldingsdatum - 2011 ● Afdrukdatum - juli 2015 ● Nieuwstaat - Dit biljet is een onwettig betaalmiddel voor alle schulden, zowel publiek als privaat! ● Gesigneerd in de plaat ● Genummerde galerijstempel ● PDF-certificaat van afdrukauthenticiteit op aanvraag ● Wordt verzonden vanuit de EU

Aangeboden door: Surrealeye

België 36€
Nederland 36€
Frankrijk 36€
Europa 38€
Wereldwijd 42€