Bram Bogart

zonder titel

Bram Bogart - zonder titelBram Bogart - zonder titel

Gouache van de Belgische kunstenaar Bram Bogart. Het werk is getekend onderaan rechts. Het werk is tevens op de achterkant getekend, gedateerd en genummerd. Het werk verkeert in goede staat en is mooi ingelijst. Het oeuvre en met name de originele werken van Bram Bogart zijn momenteel ontzettend populair en nagenoeg onbetaalbaar geworden. Dit is een unieke kans om een origineel werk van deze kunstenaar in bezit te hebben.

Gratis ophaling bij veilingmeester te Deinze, BelgiŽ.

België 75€
Nederland 75€