Pol Mara

zonder titel

Pol Mara - zonder titel

Unieke kleurrijke aquarel van de Belgische kunstenaar Pol Mara (Leopold Leysen). Het werk is gesigneerd met vermelding '95. Het werk is ingekaderd met passe-partout en kan zo aan de muur gehangen worden.

Gratis ophaling bij veilingmeester te Deinze, BelgiŽ.

België 75€
Nederland 75€