Pierre Alechinsky

La feuille de grosse I, II, III

Pierre Alechinsky - La feuille de grosse I, II, IIIPierre Alechinsky - La feuille de grosse I, II, III

Mooie kleurenlithografie van de Belgische kunstenaar Pierre Alechinsky uit 1968, getiteld 'La feuille de grosse I, II, III.' Het werk is gesigneerd en genummerd 50/65. De lithografie verkeert in zeer goede staat en is niet ingelijst.

Gratis ophaling bij veilingmeester te Deinze, BelgiŽ.

België 25€