Pierre Alechinsky

Tapis et Caries

Zeer leuke kleurenlithografie van de Belgische kunstenaar Pierre Alechinsky. Het werk is ťťn van de acht lithografieŽn uit het album 'Tapis et Caries.' Het werk verkeert in prima staat en is niet ingelijst. Het werk is gesigneerd in potlood en genummerd 6/90.

Gratis ophaling bij veilingmeester te Deinze, BelgiŽ.

België 25€