Pierre Alechinsky

Arrondissement 15

Pierre Alechinsky - Arrondissement 15

Mooie kleurenlithografie van de Belgische kunstenaar Pierre Alechinsky Het werk is een van de 21 lithografieŽn uit de portfolio ďArrondissementsĒ uit 1983. Het werk is gesigneerd en genummerd 80/99. Het werk verkeert in goede staat en is ingelijst met een dubbele passe-partout.

Gratis ophaling bij veilingmeester te Deinze, BelgiŽ.

België 75€
Nederland 75€