Zonder titel

Guillaume Corneille - Zonder titel

Zeefdruk met vrouwen, dieren door Corneille. Het gedicht is geschreven door Simon Vinkenoog. Met potlood gesigneerd rechtsonder. Extra informatie Zeer goede staat. Genummerd en gesigneerd. Ingelijst.

Gratis ophaling bij veilingmeester te Aalst, BelgiŽ.

België 75€
Nederland 75€