Pierre Alechinsky

IJzerenpoortkaai

Ijzerenpoortkaai is een kleurenlithografie. Het werk werd in pootlood gesigneerd door Pierre Alechinsky. Werk is ingelijst in een houten kader. Afmetingen inclusief de lijst 58 x 74cm. Het werk en de lijst zijn in prima staat.

Gratis ophaling bij veilingmeester te Meulebeke, BelgiŽ.

België 65€
Nederland 65€