Ger Lataster

Compositie

Ger Lataster - CompositieGer Lataster - CompositieGer Lataster - Compositie

Prachtig en groot Werk van Ger Lataster. Gesigneerd met de hand en genummerd. In goede staat Gerard Lataster was een Nederlands kunstschilder, die gerekend wordt tot het abstract expressionisme. Lataster, zoon van een mijnwerker, volgde de Kunstnijverheidsschool in Maastricht. Vervolgens ging hij naar Amsterdam waar hij van februari 1941 tot augustus 1946 aan de Rijksakademie van beeldende kunsten studeerde

Aangeboden door: MarioL
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, BelgiŽ.

België 25€
Frankrijk 35€
Europa 45€
Wereldwijd 80€