Mr Brainwash

Mr Brainwash - Kunst is geen misdaad Pink

Mr Brainwash  - Mr Brainwash - Kunst is geen misdaad Pink

Mister Brainwash geboren in 1966 Kunst is geen misdaad (roze) 2021 met de hand beschilderde hars 6 h 8 b ​​ 1 d in (17 21 4 cm) Gesigneerd, gedateerd en genummerd Het beeld verkeert in uitstekende staat en zal een fenomenale aanvulling zijn op uw verzameling

Aangeboden door: lior19
Gratis ophaling bij verkoper in: PARIS , Frankrijk.

België 15€
Nederland 15€
Frankrijk 5€
Europa 15€
Wereldwijd 25€