Vic Gentils

De bank

Vic Gentils - De bankVic Gentils - De bankVic Gentils - De bank

Zeer fraaie ets van de Belgische kunstenaar Vic Gentils. Passend bij de ets is aan beide zijden bedrukt. De ets is los. Met de hand gesigneerd en genummerd. Perfecte staat. Nummer 36 van 50 ex