Roger Raveel

Het essentiële.

Roger Raveel - Het essentiële.Roger Raveel - Het essentiële.Roger Raveel - Het essentiële.

Zwart-wit ets uit 1999. Afmetingen ets: 100 x 100 mm. Afmetingen blad: 390 x 270 mm. De ets werd in 2012 door de kunstenaar met de hand bijgewerkt en ingekleurd, hetgeen dit werk uniek maakt. Het werk is getekend met vermelding 'met de hand gekleurd RR' en 'e/a'. Het betreft één van de drie 'épreuve d'artiste' werken die door de kunstenaar werd bijgewerkt. Zie grafisch oeuvre nr. 228 op pagina 182. De laatste foto is een foto uit het grafisch oeuvre en toont hoe de ets aanvankelijk was. Het werk is ingelijst.

Gratis ophaling bij veilingmeester te Deinze, België.

België 56€
Nederland 56€