Koen Vanmechelen

Fighter

Een hoogkwalitatieve lambda print van Koen van Mechelen als bijdrage voor de "Museum to scale"-exhibitie van Ronny Van de Velde uit 2013. Met de hand gesigneerd en genummerd, gelimiteerd op 75 exemplaren.

Koen Vanmechelen (1965) geboren te Sint-Truiden is een Belgisch hedendaags, conceptueel kunstenaar. Veel van zijn kunst staat in het teken van de kip. Vanmechelen is vooral bekend van The Cosmopolitan Chicken, een internationaal project waarbij hij via de kruising van nationale kippenrassen op zoek gaat naar de ultieme kip. Momenteel woont hij in de Belgische gemeente Meeuwen-Gruitrode, maar zijn atelier is gevestigd in de Limburgse provinciehoofdstad Hasselt. Op 28 mei 2010 heeft hij van de Universiteit Hasselt de titel "doctor honoris causa" ontvangen. Hij ontvangt dit eredoctoraat in het teken van "Art meets science": Vanmechelen werkt samen met wetenschappers en artsen.

Aangeboden door: Privé verkoop geverifieerd door veilingmeester
Gratis ophaling bij veilingmeester te Meulebeke, België.

België 40€
Nederland 40€
Frankrijk 50€
Europa 80€
Wereldwijd 120€