Vic Gentils

30 dagen robot zijn

Vic Gentils - 30 dagen robot zijnVic Gentils - 30 dagen robot zijnVic Gentils - 30 dagen robot zijnVic Gentils - 30 dagen robot zijnVic Gentils - 30 dagen robot zijnVic Gentils - 30 dagen robot zijnVic Gentils - 30 dagen robot zijn

Conditie: in goede staat. Eerste uitgave. Folio, losbladig. Met 8 genummerde en gesigneerde etsen van Vic Gentils. Uitgave Galerij De Zwarte Panter Antwerpen ter gelegenheid van de gelijknamige roman van Piet Sterckx. Ze bevat acht etsen van Vic Gentils, een inleiding door Piet Sterckx, een slot van Jean de Crée en een originele foto van Ludo Geyssels. De map werd gedrukt op 50 exemplaren genummerd van 1 tot 50 en 20 exemplaren (niet in de handel) genummerd van I tot XX. Alle exemplaren zijn door de kunstenaars getekend. Elke ets is genummerd en handgesigneerd door Vic Gentils.

Aangeboden door: MarioL
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, België.

België 15€
Nederland 15€
Frankrijk 20€