- Kavel 30 van 77
Fraaie kleurenzeefdruk van de Nederlandse kunstnaar Herman Brood. Afmeting werk 60 x 60 cm in nieuwstaat ( nooit ingelijst geweest) De kleurenzeefdruk is Handgesigneerd en genummerd in een oplage van 150ex. Wordt geleverd met echtheidscertificaat. Het nummer kan afwijken van de foto.
Formaat: 60cm (H) x 60cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150ex.
Aangeboden nummer: 150ex
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150ex.
Aangeboden nummer: 150ex
Aangeboden door: ARTDiemen
Gratis ophaling bij verkoper in: Diemen, Nederland.
België | 20€ |
Europa | 45€ |
Wereldwijd | 75€ |