Pierre Alechinsky

Serpent II

Pierre Alechinsky - Serpent IIPierre Alechinsky - Serpent IIPierre Alechinsky - Serpent IIPierre Alechinsky - Serpent II

Kleurenlithografie en ets van Pierre Alechinsky. Getekend en genummerd op 120 exemplaren.

Verkeert in uitstekende staat en wordt afgeleverd met certificaat van art-gallery.be

Aangeboden door: Privé verkoop geverifieerd door veilingmeester
Gratis ophaling bij veilingmeester te Meulebeke, BelgiŽ.

België 15€
Nederland 15€
Frankrijk 20€
Europa 25€