Joan Miro

Lithographie originale II

Joan Miro - Lithographie originale II

Uitgegeven door Maeght Parijs 1975 Druk door La Poligrafia Barcelona Dit is één van de 12 lithografieën van Joan Miró, speciall uitgegeven ter gelegenheid van de publicatie van het tweede volume van de catalogus van zijn lithografieën (Miro Lithographes II). Het werk wordt soms ook “La Fourmi” (de Mier) genoemd. Referentie: Catalogue Raissoné Fernand Mourlot nr. 858 “Joan Miró Lithographes”.

Aangeboden door: jahaen
Gratis ophaling bij verkoper in: Keerbergen, België.

België 46€
Nederland 46€