Jean Dubuffet

Paysage et chèvre avec deux personnages

Jean Dubuffet - Paysage et chèvre avec deux personnagesJean Dubuffet - Paysage et chèvre avec deux personnagesJean Dubuffet - Paysage et chèvre avec deux personnagesJean Dubuffet - Paysage et chèvre avec deux personnagesJean Dubuffet - Paysage et chèvre avec deux personnages

Aquarel met inkt van de Franse kunstenaar Jean Dubuffet.

Met de hand gesigneerd en toegewijd aan Max Loreau, opschrift boven de handtekening "Comical souvenir a Max Loreau". Gedateerd rechts 1949.

Werk is in goede staat, heeft een klein scheurtje in de linkerbovenhoek, dat weinig opvalt. (zie laatste foto). De lijst is in uitstekende staat.

Aangeboden door: patrick
Gratis ophaling bij verkoper in: Brasschaat, België.

België 46€
Nederland 46€