Hugo De Clercq

ZonderTitel

Hugo De Clercq - ZonderTitelHugo De Clercq - ZonderTitel

Prachtig werk van Hugo De Clercq. Het werk is acrylverf op papier en is met de hand gesigneerd en gedateerd 1986. Het werk is in goede tot uitstekende staat, de lijst zelf in gemiddelde staat; zo is er iets op te merken aan de plaatsing van de passe-partout en zijn er gebruikssporen zichtbaar op de lijst.

Aangeboden door: MarioL
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, België.

België 46€
Nederland 46€