Christo Javacheff

The Mastaba of Abu Dhabi

Christo Javacheff - The Mastaba of Abu DhabiChristo Javacheff - The Mastaba of Abu DhabiChristo Javacheff - The Mastaba of Abu DhabiChristo Javacheff - The Mastaba of Abu DhabiChristo Javacheff - The Mastaba of Abu Dhabi

Ingelijste artcard van Christo voor het project ‘The Mastaba of Abu Dhabi’ 1995. Handgesigneerd. Formaat art card: 11,3 cm (H) x 16,2 cm (B) – 4,5” (H) x 6,4” (W) Mooi ingelijst en klaar om op te hangen. Buitenafmetingen lijst: 29 cm (H) x 23 cm (B) – 11,4” (H) x 9” (W).

De Mastaba, een project voor Abu Dhabi, werd bedacht in 1977. Het wordt het grootste beeldhouwwerk ter wereld, gemaakt van 410.000 veelkleurige vaten om een mozaïek van heldere sprankelende kleuren te vormen, in navolging van de islamitische architectuur. De mastaba is een oude en bekende vorm voor de mensen in de regio, het ontleent zijn naam aan een oud woord dat een trapeziumvormige structuur beschrijft met een platte bovenkant, twee verticale wanden en twee naar buiten hellende zijkanten. De London Mastaba is een gecomprimeerde versie van het originele concept.

Aangeboden door: Cart
Gratis ophaling bij verkoper in: Assenede, België.

België 18€
Nederland 28€
Frankrijk 28€
Europa 42€
Wereldwijd 85€