Herman Brood

AMAZONE

Werkelijk prachtige en grote en zeer exclusieve kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Afmeting blad 112 x 77 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest) De zeefdruk is Handgesigneerd en genummerd 5/100 De zeefdruk wordt geleverd met echtheidscertificaat en een foto waarop Herman dit werk signeert.

Aangeboden door: Fleur1981
Gratis ophaling bij verkoper in: Sneek, Nederland.

België 27€
Nederland 17€
Frankrijk 40€
Europa 65€
Wereldwijd 125€