Willem Vermandere

Titel onbekend

Willem Vermandere - Titel onbekendWillem Vermandere - Titel onbekendWillem Vermandere - Titel onbekendWillem Vermandere - Titel onbekendWillem Vermandere - Titel onbekend

Originele tekening van Willem Vermandere. Met de hand gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Het lijkt alsof deze tekening sporadisch ontstaan is, gezien het type papier dat werd gebruikt (zie laatste foto: tafelkleedpapier).

Het werk is ingelijst en in een prima staat. Er zijn hier en daar wel een paar kreukjes (zie voorlaatste foto) zichtbaar maar dat is voor dergelijke fragiel papier niet ondenkbaar.

Aangeboden door: doemaloe
Gratis ophaling bij verkoper in: ieper, België.

België 40€
Nederland 40€
Frankrijk 40€
Europa 75€
Wereldwijd 100€