Lambert Oostrum

Arctic landscape 2019.1

Lambert Oostrum - Arctic landscape 2019.1Lambert Oostrum - Arctic landscape 2019.1

De inspiratie komt uit de poolcirkel. Dit schilderij is een olieverfschilderij van 70 x 100 cm. Het toont een landschap in de sneeuw. De kleuren geven het schilderij een mysterieuze sfeer en veel diepte. Zoals we allemaal weten, was de klimaatverandering eerst zichtbaar op de poolcirkel. Het smelten van de ijskap is iets waar iedereen en vooral alle wetenschappers zich grote zorgen over maken. Ik ben gefascineerd door zijn landschappen. Ik denk dat het verschrikkelijk zou zijn als dat allemaal zou verdwijnen. De landschappen van de poolcirkel zijn heel bijzonder en mooi. Mijn bijdrage is om het in mijn schilderijen te laten zien.
Meer werk van Lambert Oostrum is te vinden op www.lambertoostrum.nl

Aangeboden door: oostrum
Gratis ophaling bij verkoper in: Almelo, Nederland.

België 40€
Nederland 40€
Frankrijk 40€
Europa 75€
Wereldwijd 100€