Rene Magritte

Le temps menašant

Rene Magritte - Le temps menašantRene Magritte - Le temps menašantRene Magritte - Le temps menašantRene Magritte - Le temps menašantRene Magritte - Le temps menašantRene Magritte - Le temps menašantRene Magritte - Le temps menašantRene Magritte - Le temps menašant

Lithografie uit 2011 uitgebracht door de Fondation Magritte, met als beeld Magritte's "Le temps menašant". Het werk bevat de stempel van de Fondation en de gedrukte handtekening van Magritte.

Ingekaderd in een witte lijst met Artglass 99, een glassoort die tot 99% UV-bescherming biedt.

Zowel kader als werk in uitstekende tot perfecte staat. Wordt afgeleverd met een certificaat van art-gallery.be

Aanpassing 19/10/2020 15:19 | Handtekening gedrukt ipv gesigneerd

Aangeboden door: Privé verkoop geverifieerd door veilingmeester
Gratis ophaling bij veilingmeester te Meulebeke, België.

België 40€
Nederland 40€
Frankrijk 40€
Europa 75€
Wereldwijd 100€