Panamarenko

Kip 3

Panamarenko  - Kip 3Panamarenko  - Kip 3Panamarenko  - Kip 3Panamarenko  - Kip 3Panamarenko  - Kip 3Panamarenko  - Kip 3Panamarenko  - Kip 3

Mooie ingelijste offset prin van Panamarenko uit 1990, met de hand gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren.

Exemplaar en kader in uitstekende staat, het glas is uv-werend glas. Het werk wordt afgeleverd met een certificaat van Panamarenkoshop.

Aangeboden door: Privé verkoop geverifieerd door veilingmeester
Gratis ophaling bij veilingmeester te Meulebeke, België.

België 40€
Nederland 40€
Frankrijk 40€
Europa 75€
Wereldwijd 100€