Roger Raveel

Alleen op de koer

Roger Raveel - Alleen op de koerRoger Raveel - Alleen op de koerRoger Raveel - Alleen op de koerRoger Raveel - Alleen op de koer

TOP! Zeer oude lithografie van Roger Raveel uit 1967. Dit was één van de eerste lithografieën dat Roger Raveel gemaakt heeft. Gelimiteerd op 190 exemplaren, genummerd en met de hand gesigneerd .

Werk in uitstekende kwaliteit. Wordt afgeleverd met een certificaat van art-gallery.be

Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.

België 15€
Frankrijk 25€
Europa 35€
Wereldwijd 75€