Panamarenko

Affiche/poster Bernouilli

Panamarenko  - Affiche/poster BernouilliPanamarenko  - Affiche/poster BernouilliPanamarenko  - Affiche/poster BernouilliPanamarenko  - Affiche/poster BernouilliPanamarenko  - Affiche/poster Bernouilli

Affiche/poster van de Panamarenko expositie bij Ronny Van De Velde in Antwerpen 1999. Met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Werk is oningelijst en in goede tot uitstekende staat.

Wordt afgeleverd met een certificaat van Panamarenkoshop.

Aangeboden door: Privé verkoop geverifieerd door veilingmeester
Gratis ophaling bij veilingmeester te Meulebeke, België.

België 10€
Nederland 15€
Frankrijk 25€
Europa 35€
Wereldwijd 75€