Pol Mara

Titel onbekend

Pol Mara - Titel onbekendPol Mara - Titel onbekendPol Mara - Titel onbekendPol Mara - Titel onbekendPol Mara - Titel onbekend

Lithografie van Pol Mara op een (vermoedelijk) transparant tekenpapier (zie laatste foto) .

Het werk is met de hand gesigneerd en gelimiteerd op 121 stuks. Dit is nummer 29.

Werk is in uitstekende staat en wordt afgeleverd met een certificaat van art-gallery.be

Aangeboden door: Privé verkoop geverifieerd door veilingmeester
Gratis ophaling bij veilingmeester te Meulebeke, België.

België 15€
Frankrijk 25€
Europa 35€
Wereldwijd 75€