Christo Javacheff

Christo - Umbrella's - inclusief origineel stukje stof!

Christo Javacheff - Christo - Umbrella's - inclusief origineel stukje stof!Christo Javacheff - Christo - Umbrella's - inclusief origineel stukje stof!Christo Javacheff - Christo - Umbrella's - inclusief origineel stukje stof!Christo Javacheff - Christo - Umbrella's - inclusief origineel stukje stof!

Prachtige artcard van Christo.

Deze inpakkunstenaar kleedde overal ter wereld prachtige en unieke plaatsen in. 2 projecten liepen in dezelfde periode. Yellow & Blue umbrellas. Yellow umbrellas wordt jullie aangeboden, inclusief origineel stukje stof! Afmeting van de arcard is 10x15 cm. Deze is gesigneerd door Christo & Jeanne - Claude

Het bijhorend boek zit ook in het aanbod.

Aangeboden door: Moortsele
Gratis ophaling bij verkoper in: Oosterzele,BelgiŽ.

België 15€
Frankrijk 35€
Europa 40€
Wereldwijd 100€