Werner Mannaers

Toi et moi

Originele tekening met Stift, acryl en pen van Werner Mannaers

Werk dateert van 2001 en is met de hand gesigneerd. Is ingelijst in houten kader en glas.

Aangeboden door: greetnagels
Gratis ophaling bij verkoper in: Antwerpen,BelgiŽ.

België 20€
Nederland Niet gekend, nader te bepalen