La Pechiera

Guillaume Corneille - La PechieraGuillaume Corneille - La PechieraGuillaume Corneille - La Pechiera

Een fantastisch mooie litho uit 1980! Handgesigneerd en genummerd met Romeins cijfer II.

Het werk is uitzonderlijk imposant. De litho is groot van formaat en door Corneille met een bijzonder oog voor kwaliteit en afwerking gemaakt. De kleuren zijn fraai dik opgebracht.

Aangeboden door: MarioL
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte,BelgiŽ.

België 20€
Nederland 40€
Frankrijk 40€
Europa 60€