(After) Andy Warhol

Marilyn Monroe

(After) Andy Warhol - Marilyn Monroe(After) Andy Warhol - Marilyn Monroe(After) Andy Warhol - Marilyn Monroe(After) Andy Warhol - Marilyn Monroe

Prachtige zeefdruk uit de bekende serie van 10 naar Andy Warhol, gedrukt op museumboard (karton papier). Gedrukt door Factory Additions. Kleuren zijn zeer helder en de zeefdruk is nooit ingelijst geweest. Afmetingen: 91,4 x 91,4 cm (36 x 36 inch). In uitstekende staat. Wordt verzonden in een ruime koker en aangetekend.

Aangeboden door: Artiman
Gratis ophaling bij verkoper in: UDEN, Nederland.

België 16€
Nederland 11€
Frankrijk 20€
Europa 28€
Wereldwijd 40€