Damien Hirst

I知 with you

Damien Hirst - I知 with youDamien Hirst - I知 with youDamien Hirst - I知 with you

Zeer zeldzaam! I'm with you. Album van de Red Hot Chili Peppers met een door Damien Hirst ontworpen en gesigneerde LP-hoes. De LP en de hoes zijn ingelijst, dit is indien gewenst makkelijk te demonteren zonder de hoes en de LP te beschadigen.

Aangeboden door: MarioL
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, Belgi.

België 40€
Nederland 40€
Frankrijk 40€