Sam Francis

Not Deceived

Lithograph op Arches 88 papier. Gesigneerd en genummerd op 20 exemplaren met 8 AP. Uitgegeven door Gemini G.E.L., CA met hun diepdruk logo in de rechter onder hoek. Sam Francis (San Mateo, 25 juni 1923 - Santa Monica, 4 november 1994) was een Amerikaanse schilder die pas na 1950 echt begon te schilderen, en door Clement Greenberg daarom ingedeeld wordt tot de schilders van na het abstract expressionisme. Na een ongeluk in militaire dienst tijdens oefeningen moest hij in een korset leven en was jaren bezig naar genezing te zoeken. Al tijdens de vele maanden (1944) dat hij moest liggen in het ziekenhuis schilderde hij in bed; naar eigen zeggen begon hij daarom ook te schilderen: om zich te helen. In 1947 startte hij het volgen van schilderlessen aan de universiteit van Californië, in Berkely.

Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.

België 40€
Nederland 80€
Frankrijk 80€
Europa 150€
Wereldwijd 350€