Panamarenko

Nationalgalerie Berlin

Affiche voor Panamarenko expo uit 1978. Zeer oude affiche die met de hand gesigneerd werd door Panamarenko. Het affiche is ingelijst in een zwarte lijst. Panamarenko studeerde aan de Antwerpse Academie. Vóór 1968 leunde hij aan bij de pop-art, maar hij raakte algauw in de ban van het vliegtuig en vliegen op eigen kracht. Panamarenko is een pseudoniem en een samentrekking van "Pan American Airlines and Company". Aldus ontstonden, sinds 1970, zijn schaalmodellen van talrijke imaginaire voertuigen, vliegtuigen, ballonnen of helikopters in alle mogelijke origineel-verrassende vormen. Het zijn evenveel varianten op de droom van het vliegen van de mythologische figuur Icarus. Of deze tuigen echt kunnen vliegen is deel van het mysterie en de aantrekkingskracht.

Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.

België 40€
Nederland 80€
Frankrijk 80€
Europa 120€
Wereldwijd 120€