Portret, 1946, ingelijst!

Guillaume Corneille - Portret, 1946, ingelijst!

Grote ingelijste zeefdruk van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik uit Nederlandse ouders, stichtend lid van de Cobra-beweging met o.a. Asger jorn, Karel Appel, Constant, Dotremont, Alechinsky en Jacques Doucet. Gesigneerd in grafiet door de kunstenaar Genummerd E/A (artist's proof) - Atelier Corneille gestempeld op de achterkant. Totale afmetingen : 76 x 58 cm - Afmetingen met lijst : 85 x 71 cm Vroeg werk van Guillaume Corneille geÔnspireerd door de blauwe periode van Pablo Picasso. Zeer goede staat - Veilige verzending met verzekering door UPS We vieren dit jaar de 100ste geboortedag van de schilder! (Retrospectieve Corneille tot 15 januari in het Cobra Museum in Amstelveen)

Gratis ophaling bij verkoper in: BRUXELLES, BelgiŽ.

België 35€
Nederland 45€
Frankrijk 45€
Europa 50€
Wereldwijd 150€