Litho gesigneerd, Margherita la rose, 1980, ingelijst!

Guillaume Corneille - Litho gesigneerd, Margherita  la rose, 1980, ingelijst!Guillaume Corneille - Litho gesigneerd, Margherita  la rose, 1980, ingelijst!Guillaume Corneille - Litho gesigneerd, Margherita  la rose, 1980, ingelijst!Guillaume Corneille - Litho gesigneerd, Margherita  la rose, 1980, ingelijst!Guillaume Corneille - Litho gesigneerd, Margherita  la rose, 1980, ingelijst!Guillaume Corneille - Litho gesigneerd, Margherita  la rose, 1980, ingelijst!

Een prachtig en ongewoon werk uit 1980. Achter een totempaal, typisch voor primitieve kunst, ligt een vrouwelijk model op een sofa, vergezeld van gespiegelde katten, in een bloemrijke omgeving. Guillaume Corneille, een erudiet schilder, heeft een werk gemaakt dat een eerbetoon is aan de schilders Matisse en Gauguin, zowel qua kleur als thema. Litho gesigneerd, getiteld en gedateerd bovenaan door de schilder. Afmetingen in passe partout: 54,5 x 69,5 cm. Totale afmetingen: 83 x 99 cm. De lijst dateert uit de tijd van Corneille en vertoont wat slijtage aan de hoeken. Beveiligde verzending in een doos door UPS. Guillaume Corneille retrospectieve in Belgi in 2024!

Gratis ophaling bij verkoper in: BRUXELLES, Belgi.

België 50€
Nederland 65€
Frankrijk 95€
Europa 95€
Wereldwijd 150€