- Kavel 24 van 89
Originele zeefdruk op Velin BFK Rives Wit 250 g handgeschept papier. Gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren Blad: 46 cm hoog en 50 cm breed. Beeld: 23,5 cm hoog en 25 cm breed. Gedrukt in 10 drukgangen door Jan Lemaire, bij Affreux Antwerpen. Uitgave 2012. Dit is de laatste zeefdruk die Raoul De Keyser gemaakt heeft Dit werk werd professioneel ingelijst
Formaat: 46cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: 69cm (H) x 64cm (B)
Jaartal: 2012
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 25
Aangeboden nummer: 25
Jaartal: 2012
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 25
Aangeboden nummer: 25
Aangeboden door: TVA
Gratis ophaling bij verkoper in: Deinze, België.
België | 35€ |
Nederland | 45€ |
Frankrijk | 45€ |
Europa | 45€ |
Wereldwijd | 75€ |