- Kavel 72 van 89
Sculptuur gemaakt met metaal en een spiegels van Roger Raveel. Getekend en genummerd in op 800 exemplaren naar aanleiding van het 75 jarige bestaan van ADMB, Brugge. Signatuur en nummering aan de voorzijde van de sokkel.
Formaat: 27cm (H) x 23cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2001
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 800
Aangeboden nummer: 175
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2001
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 800
Aangeboden nummer: 175
Gratis ophaling bij veilingmeester te Deinze, België.
België | 60€ |
Nederland | 60€ |