- Kavel 6 van 36
Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar Editie op 60 exemplaren Lithografie op white bfk rives büttenHahnemühle, 300 gsm o.l.v. Urban Stoob Steindruck, Sankt Gallen (CH) De hamerprijs (geboden bedrag/hoogste bod) wordt integraal geschonken aan ORKA vzw. Alle werken zijn af te halen in Aalst.
Formaat: 60cm (H) x 80cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2004
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 60
Aangeboden nummer: 13
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2004
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 60
Aangeboden nummer: 13