- Kavel 21 van 119
Death NYC - origineel werk - 2 dollarbiljetten Zeldzame dollarbiljetten van Death NYC. Techniek: Collage and marker. Handgesigneerd en gedateerd 2018 op elk biljet. Afmetingen per biljet: 7 x 15.5 cm Original artwork. In a perfect condition Met certificaatkaartje.
Formaat: 7cm (H) x 15cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2018
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2018
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: PP
Gratis ophaling bij verkoper in: Retie, België.
België | 20€ |
Europa | 40€ |
Wereldwijd | 40€ |