- Kavel 21 van 115
Poster (limited edition, groot formaat) naar een origineel werk van Rinus Van de Velde, deze uitgave is niet meer te verkrijgen. Collectors item. Rinus Van de Velde werd bekend danzij zijn monumentale houtskooltekeningen. Zijn zwart-wit tekeningen doen vaak denken aan stills uit de film noir en worden gekenmerkt door de filmische kwalieit, opvallende schaduwwerking en grote contrasten. Deze poster van untitled, 2012 door Rinus Van de Velde (1983) werd speciaal voor zijn tentoonstelling The Armchair Voyager - in Voorlinden gemaakt.
Formaat: 64cm (H) x 56cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2023
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2023
Gesigneerd: Ongesigneerd