- Kavel 14 van 115
David Hockney - Sold Out Zeer mooi en groot formaat: 100 cm bij 70 cm Uitverkochte tentoonstelling in aanwezigheid van de kunstenaar, Brussel, België Op dik kwaliteitspapier (210gr/m2) Uniek, zeer gelimiteerd gemaakt voor de expo Nu al een collectors item Zeer mooie staat Wordt aangetekend verzonden in een waterdichte stevige koker met track & trace
Formaat: 100cm (H) x 70cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2021
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Gelimiteerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2021
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: Gelimiteerd
Aangeboden door: Mikey11
België | 8€ |
Nederland | 12€ |
Frankrijk | 16€ |
Wereldwijd | 70€ |