- Kavel 66 van 96
Zeldzaam en mooi werk gesigneerd, getiteld en gedateerd door de hand van de kunstenaar. Kunstenaarsexemplaar E/A met Atelier Corneille stempel op de achterzijde. Tentoonstelling ter gelegenheid van 75 jaar Cobra vanaf 1 juni in het Cobra Museum in Amstelveen. Opening van het Cobra depot in Antwerpen. Uitgave van een Cobra / Corneille postzegel door Bpost in 2023. Originele litho van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik uit Nederlandse ouders en stichtend lid van de Cobra-groep met Karel Appel, Asger Jorn, Constant, Dotremont en later Alechinsky en Jacques Doucet. Totale afmetingen : 66 x 51 cm - Perfecte staat - Veilige verzending met UPS
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1973
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: E/A
Nederland | 20€ |
Europa | 25€ |
Wereldwijd | 35€ |