- Kavel 50 van 96
Fotoprint van DENMARK (Marc Robbroeckx). Afmeting 70cm x 50cm. Het is vooraan gehandtekend in stift door de kunstenaar. Editie Ronny Van De Velde, Antwerpen uit 2013. De print is in perfecte staat en werd nooit eerder ingelijst.
Formaat: 70cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: HC
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: HC
Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, België.
België | 50€ |
Nederland | 65€ |
Frankrijk | 100€ |
Europa | 125€ |
Wereldwijd | 150€ |