- Kavel 26 van 30
Dit handgemaakt scrubsponsje kan gebruikt worden voor jezelf te scrubben alsook als sponsje voor de vaat. Meer info kan je terugvinden op de website van Mimamaakt (Leslie Mathys): www.mimamaakt.be.
Formaat: 5cm (H) x 5cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Textiel
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Medium: Textiel
Gesigneerd: Ongesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Lebbeke, België.