- Kavel 22 van 30
"Als vijfde generatie metaalbewerker, heeft Pieter Lippens alle kneepjes van het vak meekregen van zijn vader. Het is een passie en hobby van hem om van verschillende stukken metaal kunst te maken. Dit metalen boompje heeft hij met de hand bewerkt. Het kan gebruikt worden om versiering, juwelen of sleutels aan te hangen of gewoon als kunstwerk binnenshuis. Hij schenkt dit met plezier aan vzw Vitaal omdat elk kind een eerlijke kans verdient om te spelen en te kunnen leren."
Formaat: 40cm (H) x 30cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Staal
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Medium: Staal
Gesigneerd: Ongesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Lebbeke, België.