- Kavel 18 van 30
Hilde Roelandt schenkt 2 van haar schilderwerken en laat ons weten hoe zij hiertoe kwam. De eerste is een kerstboompje, een zielig klein boompje, dat daar zo alleen in een groot bos stond te pronken tot iemand het zag staan. Iedereen zei dat ze moesten gaan kijken, alleen dat klein boompje stond te schitteren in het grote bos misschien wil iemand mij in hun huisje zo dat ik ook daar mooi kan hangen of staan.
Formaat: 20cm (H) x 20cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Lebbeke, België.