- Kavel 13 van 30
Rita Vellemans, secretaris van de kunstraad Lebbeke, geeft wat meer uitleg over haar geschonken werk en over zichzelf: Ook al lijkt alles somber en uitzichtloos, toch is er hoop. Ik sta 100% achter dit project, daarom mijn bijdrage aan deze veiling omdat er met de opbrengst een glimlach kan getoverd worden bij diegenen die het nodig hebben. Gebruikte materialen: Ketting werd gemaakt met halfedelstenen, grijze jaspis tezamen met swarovski kristal en vele kleine Miyuki kralen. De techniek waarvan dit kunstwerk gemaakt werd noemt "bead embroidery", vertaald: borduren met kralen. De kleine kraaltjes zijn 1 mm groot. Iets over mezelf: Rita Vellemans (RV Design), ik werk sinds 1997 met kralen en ben ervaren in verschillende technieken, geef workshops, waaronder bead embroidery. Ik woon in het mooie Heizijde. U bent steeds welkom om nader kennis te maken met mijn werk.
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ongesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Lebbeke, België.