- Kavel 36 van 96
Herman BROOD , heeft een ongelofelijk aantal kunstwerken gemaakt gedurende zijn leven , hij was de echte volks kunstenaar in Holland en België , hij SPRONG in 2001, van het okura hotel in Amsterdam , met dit zeefdruk , gaat het net zo snel , als alle werken van hem .een mooie zeefdruk met of zonder frame , want de prijs is ook heel goede !MET frame plus € 225,00 ,, zonder frame lijst € 175,00.
Formaat: 39cm (H) x 84cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2001
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 750
Aangeboden nummer: n.v.t.
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2001
Oplage: 750
Aangeboden nummer: n.v.t.
Aangeboden door: andre1238marinus
Europa | 50€ |
Wereldwijd | gratis |